Forside
Om os
Jobs
Kontakt os
 
 

Persongalleri

 
 
 
 
 

Mads Ploug
Adm. direktør
Mobil: 40 89 36 03
E-mail: mads@aploug.dk

 

Arbejdsområde:
Styring af pladser: Isolering, asbest, nedrivning og brandlukning.
Tilbudsudregning.
 
 
 
 
 
  
  
Nicolai Ploug
Direktør
Mobil: 40 89 36 36
  
Arbejdsområde:
Styring af pladser: Isolering, asbest, nedrivning, brandlukning og hulmursisolering.
Tilbudsudregning.
 
 
 
Gitte Poulsen
Projektleder    
Mobil: 40 89 36 04
E-mail: gitte@aploug.dk
 

Arbejdsområde:
Styring af pladser: Isolering, asbest, nedrivning og brandlukning.
Tilbudsudregning og indkøb.

 
 
 
 
Anders Jakobsen
Projektleder
Mobil: 24 37 28 01
E-mail: anders@aploug.dk
 
Arbejdsområde:
Styring af pladser: Isolering, asbest, nedrivning, brandlukning og hulmursisolering.
Tilbudsudregning.
 
 
Jacob Petersen
Projektleder
Mobil: 40 89 36 01
E-mail: jacob@aploug.dk
 
 
Arbejdsområde:
Styring af pladser: Brandisolering, brandlukning, hulmursisolering, asbestsanering.
Tilbudsudregning.
 

Niels Nilausen
 Projektleder
 Mobil: 40 89 36 02
 
Arbejdsområde:
 Styring af pladser: Isolering, brandisolering, asbestsanering.
 Tilbudsudregning.
 
 
 
Kenny Tirkov
Projektleder
 Mobil: 40 40 23 30
 
Arbejdsområde:
 Styring af pladser: Isolering, brandisolering, asbestsanering.
 Tilbudsudregning.

 
 
 
 
Lone Birkehøj Olsen
Bogholder
E-mail: lone@aploug.dk
 
Arbejdsområde:
Regnskab, budgetter, sagsstyring, løn, kreditorer/debitorer.
 
 
 
 
 
Merete Winther Jørgensen
Kontorassistent
E-mail: merete@aploug.dk
 
Arbejdsområde:
Telefon, tilbudsskrivning, fakturering, diverse kontorarbejde.
  
  
Randi Andkjær Mariager
Kontorassistent
E-mail: randi@aploug.dk
 
 
Arbejdsområde:
Telefon, tilbudsskrivning, fakturering, diverse kontorarbejde.